Zawartość koszyka:

Bio-D Nappy Fresh, Dodatek Antybakteryjny do Prania Pieluch
21,43  zł22,56  zł
do 24 godzin
Ilość:

Twój Maluszek potrzebuje wyjątkowej ochrony od pierwszych chwil życia. Tylko Ty możesz zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i uchronić od niechcianych bakterii i wirusów! Szczególnie ważne jest to w okresie pieluszkowania, kiedy zabrudzone pieluchy wymagają wyprania w wysokiej temperaturze i zdezynfekowania przed ponownym użyciem.

 

Idealny do tego celu jest Bio-D Nappy Fresh, dodatek antybakteryjny do prania pieluch, gdyż skutecznie oczyszcza tkaniny, nie zatłuszcza ich, ale skutecznie dezynfekuje i jest bezpieczny dla skóry dziecka. Dodatek do prania w postaci proszku opracowany jest na bazie naturalnych i organicznych składników, nie zawiera substancji syntetycznych i oleistych. Można stosować go do prania w niskiej temperaturze, a jego działanie będzie równie skuteczne – czyste i odkażone pieluszki w kilka chwil!

Składniki:

Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agents, Anionic Surfactant, Polycarboxilates, T.A.E.D Activator

Stosowanie:

Bio D Nappy Fresh to dodatek do prania pieluch. Przy stosowaniu dodatku nadal należy używać regularnego proszku do prania artykułów dziecięcych (1/3 do 1/2 zalecanej ilości przez producenta). 

Pralki automatyczne:

Dodaj jedną miarkę proszku w dodatku do zwykłej ilości detergentu.

Pranie ręczne:

Dodaj jedną miarkę proszku na każde 5 litrów wody w dodatku do zwykłej ilości detergentu.

Namaczanie:

Do plastikowego wiaderka dodaj jedną miarkę "Nappy Fresh" na każde 5 litrów letniej wody i dokładnie rozpuść. Zabrudzone pieluszki powinny być najpierw wstępnie oczyszczone w toalecie. Namaczać należy na noc lub przynajmniej na dwie godziny. Następnie wypłucz w zimnej wodzie.

Dla najlepszego efektu zalecamy codziennie sporządzać świeży roztwór.

UWAGA: Zawsze przestrzegaj oznaczeń na ubraniach oraz wskazówek dotyczących używanego detergentu.


Opakowanie: 500 g

Na stronie wielorazowepieluszki.pl znajdziesz całą gamę ekologicznych produktów do prania i płukania marki Bio-D. Przetestowaliśmy i polecamy!

Opis autorski. Kopiowanie zabronione. wielorazowepieluszki.pl, Copywrited©

 

Specyfikacja produktu

Rodzaj: proszki do prania

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Bio-D

Bio-D to angielska marka hipoalergicznych, etycznie wytwarzanych środków czystości.
Detergenty Bio-D mają minimalny wpływ na ekosystem, bo wszystkie surowce są pochodzenia roślinnego i są uzyskiwane ze źródeł odnawialnych, są wolne od genetycznie zmodyfikowanych składników, natomiast produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego podlegają kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust BUAV i World Wildlife Foundation. Wszystkie butelki, pojemniki i opakowania zawierają optymalny poziom materiałów pochodzących z recyklingu i same podlegają recyklingowi.