Zawartość koszyka:

Ekologiczne sprzątanie

Ecozone, Środek Czyszczący do Kuchni 3w1, 500ml
22,90  zł
do 24 godzin
Ilość:

Spray do czyszczenia kuchni 3 w 1 marki Ecozone świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia mikrofalówek, piekarników i kuchenek. Nie tylko szybko czyści brud, ale również odtłuszcza kuchenne powierzchnie. Usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Wyczyszczone sprzęty są błyszczące.

Produkt ma przyjemny pomarańczowy zapach oraz nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

 

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami a jeśli nastąpi spłukać niezwłocznie dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem jeśli jakiekolwiek symptomy się utrzymują. Unikać kontaktu ze skórą. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku posiadania otarć lub skaleczeń nosić rękawice ochronne. Silne zabrudzenia w piekarnikach mogą wymagać specjalistycznego środka czyszczącego. Przed użyciem przetestować na niewidocznej części powierzchni. W przypadku połknięcia skorzystać z pomocy medycznej. Przechowywać w pozycji stojącej w chłodnym, suchym miejscu. Bezpieczny dla szamb.

 

Składniki: C12-18 alcohol ethoxylate, Sodium laureth sulphate, C8-16 fatty alcohol glycoside, d-limonene, Benzisothiazolinone, Aqua

Specyfikacja produktu

Przeznaczenie: do kuchni
Zapach: bezzapachowe

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Ecozone

Ecozone jest międzynarodową firmą, która tworzy ekologiczne środki czystości i produkty, pomagające nam oszczędzać energię, a także różne eko-zakręcone gadżety. Założona w 1997 roku w Anglii, Ecozone jest liderem trendu eko, propagującym ten styl życia wśród szerokiej gamy konsumentów. 

Firma buduje swój sukces i tworzy nowe produkty z myślą o swoich klientach i ich potrzebach, a przede wszystkim o Ziemi.

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel.