Zawartość koszyka:

Edukacyjne

EverEarth, Drewniane puzzle od gąsienicy do motyla 24m+
61,00  zł
towar chwilowo niedostępny
Ilość:

 

 Zestaw drewnianych,ekologicznych puzzli marki EverEarth to zestaw  innowacyjnych klocków sześciennych, z których można ułożyć 4 obrazki ukazujące cykl rozwoju motyla: jaja, gąsienica, poczwarka, motyl. Klocki nakłada się na 3 palikach (przymocowanych do podstawki)  składających się z 3 części połączonych elastycznym sznurkiem, tak aby łatwiej było najmłodszym umieścić na nim dany klocek. Dziecko uczy się spostrzegawczości, rozwija koordynację ruchowo - wzrokową a także bawiąc się pozna poszczególne etapy przekształcania się gąsienicy w motyla.      

Układanie puzzli rozwija wyobraźnię przestrzenną, rozbudza ciekawość świata. Te puzzle będą doskonałą rozrywką, ale również i nauką dla dziecka. Przedstawiają czas od przekształcenia gąsieniczki do powstania motyla. Ułożyć należy w kolejności etapy życia motyla - począwszy od gąsieniczki.

Zabawki EverEarth zostały zaprojektowane tak ,aby nie tylko zapewnić radość dziecka podczas zabawy ,ale także żeby wspierać jego rozwój intelektualny,wzbudzać zainteresowanie i inspirować instynkt poznawczy w odpowiednim wieku ,na różnych poziomach zabawy.

Zabawki EverEarth zostały wykonane z drewna ze zrównoważonych upraw leśnych,objętych certyfikatem FSC i ekologicznej bawełny,w uprawie której nie stosowano pestycydów ani innych środków chemicznych.Surowce jak i proces produkcji sa pod ścisłą kontrolą jednostek certyfikujących.

Zabawki te są wykonane z ekologicznych materiałów odnawialnych ,nietoksycznych farb na bazie wody,szcególna uwaga zwracana jest także na zaokrąglenie narożników i krawędzi zabawek .

Wymiary: 16 x 16 x 5 cm  

Wiek : 24 m + 

Specyfikacja produktu

Wiek: 1-2 lat, 3-5 lat
Materiał: drewniane
Funkcja: edukacyjne, klocki, na prezent, twórcze
Rodzaj: klocki, puzzle, rośliny i zwierzęta
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Ponad 45 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji drewnianych zabawek. Wykorzystują materiały bezpieczne dla środowiska naturalnego, stale dążą do poprawy procesów produkcyjnych, a pozyskiwane drewno pochodzi ze specjalnych upraw odnawialnych. Zespół projektowy firmy zapewnienia, że zabawki, które wykonuje są bezpieczne, przyjazne środowisku, dostarczają dzieciom wielu wartości stymulujących zmysłowo-ruchowy rozwój dziecka, uczą rozpoznania kształtów poprzez dotyk, uczą umiejętności radzenia sobie w nowych sytuacjach, odnajdywania różnych właściwości i zastosowania danej zabawki. Wykonywane są z bezpiecznych dla dzieci i ekologicznych materiałów. Zabawki są testowane przez jednostki wewnętrzne iniezależne instytucje, spełniają międzynarodowe normy. Do produkcji opakowań wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu, a nadruki na nich wykonywane są z ekologicznego atramentu na bazie soi. Te praktyki sprawiają, że produkty EverEarth są przyjazne naszej Planecie.