Zawartość koszyka:

Edukacyjne

EverEarth Drewniany sortownik kształty od 18m-ca
61,00  zł
do 24 godzin
Ilość:

Drewniany sortownik kształty firmy EverEarth to świetna zabawka dla każdego ciekawskiego malucha :)

Sortownik posiada miejsaca na poszczególne figury geometryczne.Przeznaczony dla małych dzieci, które dopasowując odpowiednie kształty do właściwych otworów rozwijają spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętności manualne.Zabawka która rozwija logiczne myślenie i z pewnością zaciekawi wszystkie dzieci zapewniając im wielogodzinną zabawę :)

Zabawki EverEarth zostały zaprojektowane tak ,aby nie tylko zapewnić radość dziecka podczas zabawy,ale także żeby wspierać jego rozwój intelektualny,wzbudzać zainteresowanie i inspirować instynkt poznawczy w odpowiednim wieku na różnych poziomach zabawy.

Zabawki EverEarth zostały wykonane z drewna ze zrównoważonych upraw leśnych,objętych certyfikatem FSC i ekologicznej bawełny,w uprawie której nie stosowano pestycydów ani innych środków chemicznych.Surowce jak i proces produkcji sa pod ścisłą kontrolą jednostek certyfikujących.

Zabawki te są wykonane z ekologicznych materiałów odnawialnych,nietoksycznych farb na bazie wody,szczególna uwaga zwracana jest także na zaokrąglenie narożników i krawędzi zabawek .

Specyfikacja produktu

Wiek: 1-2 lat, 3-5 lat
Materiał: drewniane
Funkcja: edukacyjne, na prezent, wielofunkcyjne
Rodzaj: sortery
Płeć: uniwersalne

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Ponad 45 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji drewnianych zabawek. Wykorzystują materiały bezpieczne dla środowiska naturalnego, stale dążą do poprawy procesów produkcyjnych, a pozyskiwane drewno pochodzi ze specjalnych upraw odnawialnych. Zespół projektowy firmy zapewnienia, że zabawki, które wykonuje są bezpieczne, przyjazne środowisku, dostarczają dzieciom wielu wartości stymulujących zmysłowo-ruchowy rozwój dziecka, uczą rozpoznania kształtów poprzez dotyk, uczą umiejętności radzenia sobie w nowych sytuacjach, odnajdywania różnych właściwości i zastosowania danej zabawki. Wykonywane są z bezpiecznych dla dzieci i ekologicznych materiałów. Zabawki są testowane przez jednostki wewnętrzne iniezależne instytucje, spełniają międzynarodowe normy. Do produkcji opakowań wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu, a nadruki na nich wykonywane są z ekologicznego atramentu na bazie soi. Te praktyki sprawiają, że produkty EverEarth są przyjazne naszej Planecie.