Zawartość koszyka:

Otulacze PUL

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4  5      ›»  »»

1  2  3  4  5      ›»  »»

Otulacze PUL- nieprzemakalne ale przepuszczające powietrze

Otulacze PUL stanowią idealne rozwiązanie dla rodziców pragnących zagwarantować swoim dzieciom ochronę przed wydostaniem się moczu na ubranko jak również możliwość swobodnego oddychania skóry. Wykonane są z przyjemnej w dotyku dzianiny PUL, która jest nie tylko nieprzemakalna, ale również przepuszcza powietrze, co stanowi doskonałe rozwiązanie. Każdy wybrany na naszej stronie zestaw pieluszek będzie dobrze współgrał z nimi zwiększając tym samym komfort dziecka.

Otulacze PUL to rozwiązanie praktyczne oraz ekologiczne, lecz przede wszystkim wpływające korzystnie na zdrowie dziecka. Wśród ich zalet można również wymienić krótki okres schnięcia i tym samym możliwość częstego stosowania. Zastosowanie otulacza zamiast jednorazowej pieluszki jest bez wątpienia ekonomicznym podejściem pozwalającym na dokonanie oszczędności bez szkody na jakości produktu oraz jego wpływie na zdrowie. Jest to produkt do stosowania na długi okres czasu przez co wydatek ponoszony na zakup otulacza jest jednorazowy, a to stanowi zdecydowanie przewagę w stosunku do ogólnie dostępnych pieluch. Jednak jego największym atutem jest wspomaganie zdrowego stylu życia.

W sprzedaży dostępne są różne rozmiary, których stosowanie zależne jest od wielkości dziecka oraz jego wagi. Dostępne na naszej stronie internetowej wyroby posiadają bardzo ciekawe wzory przez co nie tylko mamy będą zadowolone z ich stosowania, ale również i dzieci. Nasza oferta zawiera otulacze PUL takich firm jak m. in. Milovia, Blueberry, Duduś, Bambino Mio.