Zawartość koszyka:

Otulacze wełniane

Pokaż po:   12 24
Sortuj według:

1  2    

1  2    

Wełaniane otulacze idealne na dzień i na noc

Otulacze wełniane stanowią produkt wykonany w pełni z naturalnego materiału jakim jest wełna pozwalającego na zachowanie przewiewności wyrobu. Stosowany jest na wszelkiego rodzaju wielorazowe pieluszki dla dzieci wzmacniając ich działanie i zabezpieczając przed przedostaniem się moczu na zewnątrz.

Otulacz sprawdza się idealnie w dzień, gdyż naturalny materiał sprawia, że jest on przyjazny dla skóry dziecka i nie krępuje jego ruchów, w związku z czym maluch może swobodnie bawić się i biegać, a my nie musimy martwić się, że ubrudzi się przez zbyt dużą aktywność fizyczną. Jest również dobrym rozwiązaniem na noc. Aby nie wchłaniał wilgoci niezbędna jest odpowiednia jego konserwacja i zastosowanie kuracji lanolinowej. Dzięki niej zachowuje w pełni swoje właściwości związane z przepuszczaniem powietrza jednocześnie nie pozwalając wydostać się nadmiarowi wilgoci na zewnątrz. Dostępne na naszej stronie pieluszki dla niemowląt, ale również zestaw pieluszek są bardzo dobrym dopełnieniem do otulacza wełnianego.

Bez wątpienia jego dużą zaletą jest materiał z jakiego został wykonany, ponieważ zawartość wełny równa jest 100%. Wszystkie mamy stawiające na naturalność wyrobu oraz wpływ na zdrowie dziecka z pewnością będą zadowolone z tego produktu.

Otulacze dostępne są w różnych rozmiarach tak aby jak najlepiej dopasować się do budowy ciała dziecka i tym samym dobrze chronić ubranko. W sprzedaży posiadamy otulacze wełniane takich marek jak: Storchenkinder, Pupulki, Tetro. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.