Zawartość koszyka:

Pieluszki AIO (2 w 1)

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4    

1  2  3  4    

Pieluchy wielokrotnego użytku typu all-in-one

Każdy rodzic chyba wie, ile niepotrzebnych nerwów kosztuje zmiana pieluszki dziecka podczas spaceru. Czasem naprawdę ciężko jest znaleźć odpowiednie do przebrania miejsce, a zadbanie o komfort dziecka też jest utrudnione. Oczywiście dużym udogodnieniem w takich chwilach są pieluszki jednorazowe, ale jak wiemy, nie są one pierwszym wyborem eko-rodziców.

Rozwiązaniem są pieluszki AIO, czyli pieluszki tylu all-in-one. Są to pieluszki wielokrotnego użytku, które od razu wyposażane są we wkład chłonący, otulacz zabezpieczający przed wyciekaniem, często także izolator wilgoci. Wszystkie te części są zszyte, tak, że nie trzeba się martwić o przesuwanie, ani o wymianę wkładu chłonnego.

Pieluszki AIO mogą być w uniwersalnym rozmiarze, np. te firmy GroVia, albo rozmiarowane. Przykładowo marka ImseVimse wyróżnia 4 rozmiary, które mają także przelicznik na wagę dziecka:

— PR (2,5 — 5)

— S (4 — 8)

— M (8 — 11)

— L (11 — 16)

Pieluchy AIO są nazywane pieluszkami do zadań specjalnych, czyli na noc i na spacery, i w takich sytuacjach spełniają się bezbłędnie