Zawartość koszyka:

Pieluszki

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4  5      ›»  »»

1  2  3  4  5      ›»  »»

Pieluchy dla niemowląt i dla dzieci

Pieluszki stanowią niezbędny element w codziennym życiu każdego niemowlęcia, dlatego też warto dołożyć wszelkich starań, aby były one przyjazne dla niego oraz jego delikatnej skóry. Wiele mam już podczas przygotowywania wyprawki dla swojego dziecka zastanawia się nad wyborem ich rodzaju, a także producenta. Kwestie te są niezwykle istotne, ponieważ pieluszki dla dzieci powinny chronić przed możliwością wydostania się moczu na zewnątrz, tak aby zabezpieczyć ubranie, czy też prześcieradło od zamoczenia się, ale również istotne jest, aby nie powodowały żadnych podrażnień i alergii.

Źle dobrane mogą spowodować, że na pupce dziecka będzie pojawiało się zaczerwienienie, a także krostki oraz odparzenia. Od takich sytuacji swoje dziecko chciałaby uchronić każda mama, dlatego zanim się one pojawią warto dokładnie przeanalizować jakość wybieranych produkty. Warunki takie jak ochrona przed wydostaniem się moczu na zewnątrz oraz komfort skóry niemowlaka i brak substancji powodujących alergie, są w pełni spełniane przez oferowane przez nas pieluchy, które zostały wykonane z naturalnych tworzyw, czego wynikiem jest wysoki stopień zadowolenia zarówno mam jak również ich pociech.

Pieluszka dla dziecka, która jest dobrze dobrana to również brak płaczu niemowlęcia spowodowanego bólem przez otarcia i podrażnienia delikatnej skóry pupy.

Dostępne na naszej stronie internetowej produkty przeznaczone są dla mam, które pragną w jak największym stopniu zadbać o komfort, wygodę, ale przede wszystkim zdrowie swojego dziecka. Oferowane przez nas pieluszki tetrowe, pieluszki kieszonki, składane, czy też przeznaczone do pływania na basenie w pełni zaspokoją oczekiwania stawiane przez rodziców pieluszkom zarówno w aspekcie jakościowym jak również i cenowym.

Bogata oferta jaką możemy się pochwalić takich marek jak m. in. Abena, Wonderoos, Charlie Banana czy też Kikko, związana jest z nawiązaniem współpracy nie z jednym, lecz z dużą ilością producentów zajmujących się produkcją ekologicznych produktów dla dzieci.