Zawartość koszyka:

Pieluszki dla noworodka

Jakie pieluchy dla noworodka?

Nie wystarczy, że pieluszki dla noworodka będą chłonne. Delikatna skóra dziecka potrzebuje szczególnego trakotwania. Dlatego pieluchy wielorazowe świetnie sprawdzają się jako pieluchy dla niemowlaka. Wykonano je z naturalnych materiałów takich, jak np. bambus czy bawełna. Dzięki temu są to bezpieczne pieluszki dla noworodków. Ponadto skóra maluchów może w nich swobodnie oddychać.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchy dedykowane specjalnie niemowlakom. Mowa tu o dwóch rodzajach produktów: All-in-One (AIO) oraz formowankach. 

Pierwsze to kompletne zestawy składające się z chłonnego, zamocowanego na stałe wkładu (często podwójnego lub nawet potrójnego). Warstwa zewnętrzna wykonana jest z nieprzemakalnego PUL-u lub wełny. Sprawia to, że ten typ pieluch dla niemowlaków jest najbardziej uniwersalny i bardzo wygodny w użyciu.

Formowanka to z kolei popularna nazwa materiału (np. bambusowego weluru), który jest bardzo chłonny i wygodny. Świetnie sprawdza się na noc oraz na dłuższe wyjścia. Wraz z nieprzemakalnym otulaczem (dokupowanym osobno) tworzy wygodną i funkcjonalną pieluszkę dla niemowlaka.

Pokaż po:   12 24
Sortuj według:

1  2    

1  2