Zawartość koszyka:

Pieluchy wielorazowe

Pokaż po:   12 24 48
Sortuj według:

1  2  3  4  5      ›»  »»

1  2  3  4  5      ›»  »»

Wielorazowe pieluszki dla dzieci i niemowląt

Prezentowane tutaj pieluszki wielorazowe przeznaczone są dla wszystkich tych mam, które pragną zadbać o zdrowie swojego dziecka oraz którym nie jest obojętny skład chemiczny stosowanych do pielęgnacji niemowlęcia akcesoriów. Wykonywane są one z naturalnych substancji takich jak m. in. bawełna, czy też bambus przez co są w 100% naturalne. Nie zawierają one substancji chemicznych mających za zadanie absorpcję wilgoci, a ich skład pozwala na swobodne przepuszczanie powietrza, dzięki czemu zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. Pieluszki dla niemowląt wychowywanych w sposób ekologiczny to pieluchy również dla alergików u których zaobserwowano skłonność do częstych podrażnień.

Wielowarstwowe pieluszki dla dzieci pomimo na pierwszy rzut oka wysokiej ceny, w porównaniu do pieluszek jednorazowych nieekologicznych, charakteryzują się niskim kosztem. Dlatego też decydując się przez cały okres niemowlęcy na ich stosowanie, rodzice mają możliwość zredukować wydatki związane z higieną dziecka.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty takich firm jak: Bumgenius, Close Pop in, Grovia Blueberry Basix, jak również innych wytwórców specjalizujących się w produkowaniu wysokiej jakości pieluszek ekologicznych. Na naszej stronie można zakupić zarówno pieluszki tetrowe, jak również inne ekologiczne wielorazowe pieluchy nieobciążające środowiska naturalnego i zapewniających komfort dla wymagającej skóry niemowlaka. Ponadto nasza oferta obejmuje również zestaw pieluszek, które wystarczą na cały okres pieluszkowania dziecka.