Zawartość koszyka:

Naturalne

Polska Tetra LUX gruba 60x80, podwójnie tkana 1 szt
3,47  zł3,65  zł
do 24 godzin
Ilość:

Polska pielucha Tetrowa Biała LUX 60 x 80 cm (1 szt) to ekonomiczny, praktyczny i uniwersalny produkt. Właściwie niezbędny dla każdej mamy, która chce zapewnić swojemu maluszkowi komfort i bezpieczeństwo, już od pierwszych chwil życia. Niebielona chlorem.

Grube, podwójnie tkane, tetrowe pieluszki, z najlepszej jakości, certyfikowanej bawełny, to wybór optymalny. Bardzo funkcjonalne, będą doskonale spełniać swoje zadanie, nie tylko jako pieluszki wielorazowe, ale także jako ręczniczki, do wycierana delikatnej skóry niemowląt czy ocierania buźki w czasie karmienia. Są to pieluszki wielokrotnego użytku, można je prać wiele razy, bez obaw, że stracą swe doskonałe właściwości chłonne, zmechacą się czy odbarwią.

Higieniczne i trwałe, bardzo funkcjonalne, idealnie się sprawdzą w niemowlęcej wyprawce. Właściwie to niezbędny jej element. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze tetrowe pieluszki – sięgnij po pieluszki polskiej produkcji! Naturalna, certyfikowana bawełna jest bardzo przyjazna dla skóry dziecka, tak więc sprawdzą się one w celach pielęgnacyjnych i higienicznych.

Rozmiar: 60 x 80 cm

Gramatura: 140g/m²

Polecamy też inne pieluszki tetrowe, muślinowe oraz bambusowe dostępne w naszym sklepie.

Przy pieluchowaniu wielorazowym, tetrę można używać z klamerką Snappi

Specyfikacja produktu

Rodzaj pieluszek: składane, tetrowe, wkłady
Ilość pieluszek: pojedyncze
Chłonność: 3 (duża chłonność)
Według potrzeb: ekonomiczne, noworodek, wrażliwa skóra
Szybkość schnięcia: 2-4 godzin
Wymaga otulacza?: tak

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *