Zawartość koszyka:

Akcesoria elektroniczne

Skip Hop, Projektor z Lampką i Pozytywką Słoń
238,00  zł
Ilość:

Utrzymany w naturalnym, jasnym kolorze już od pierwszych chwil budzi zachwyt i zaufanie najmłodszych. Jego uniesiona do góry trąba wywołuje uśmiech na twarzy malucha. Stylowy, wykonany z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, SKIP HOP'owy Słonik zadba o relaksujący odpoczynek i spokojny sen dziecka. SKIP HOP MOONLIGHT & MELODIES to niezwykłe urządzenie pełniące funkcje lampki nocnej, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury.
LAMPKA NOCNA
Brzuszek Słonika emituje nastrojowe światło o ciepłej barwie, którego natężenie można samodzielnie regulować. 
PROJEKTOR
Niech gwiazdy i księżyc delikatnie rozświetlą pokoik! Skieruj soczewkę projektora na dowolną płaszczyznę - sufit, ścianę, bok szafy - dzięki temu leżący w swojej ulubionej pozycji maluszek, zanim zaśnie, będzie mógł do woli obserwować znajomy obrazek.
WYCISZAJĄCA MOC DŹWIĘKÓW
Subtelna melodia kołysanki czy odgłosy natury? Niech wspólne odkrywanie dźwięków będzie dla Was fascynującą przygodą. Słonik potrafi zanucić aż cztery klasyczne kołysanki - „Eine kleine Nachmusik”, „Twinkle Twinkle Little Star”, „Lullaby”,„Rock-a-bye Baby” jak i przywołać cztery odgłosy natury - dźwięk deszczu, cykające świerszcze, szum morza i bicie matczynego serca.
Czas odtwarzania dźwięków można ustawić na 15, 30, 60 minut lub odgrywać je bez końca. Głośniki zostały umieszczone w uszach Słonika!
Projektor Słonik z lampką i pozytywką został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach, które w pierwszych latach swojego życia potrzebują chwili spokoju i wyciszenia. Dopasujcie więc moc światła i ulubioną kombinację dźwięków do indywidualnych potrzeb Waszego dziecka, a nasza mądra sowa zadba o całą resztę.

Opis szczegółowy:

 • Projektor emituje światełka w kształcie gwiazdek i księżyca
 • To urządzenie pełniące funkcje lampki nocnej, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury
 • Lampka nocna w brzuszku Słonika emituje nastrojowe światło, jego natężenie można samodzielnie regulować ściemniaczem
 • Odgrywa cztery klasyczne kołysanki („Eine kleine Nachmusik”, „Twinkle Twinkle Little Star”, „Lullaby”,„Rock-a-bye Baby”) oraz cztery odgłosy natury, dźwięk deszczu, cykające świerszcze, szum morza i bicie matczynego serca
 • Automatyczne odtwarzanie dźwięków można ustawić na 15, 30, 60 minut lub odgrywać je bez końca
 • Moc światła, punkt iluminacji projektora jak i ulubioną kombinację dźwięków można dopasować do zmieniających się potrzeb maluszka 
 • Projektor Słonik z lampką i pozytywką jest przepięknym i ponadczasowym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju
 • Wymiary: 14 x 11,5 x 15,25 cm
 • Zasilacz
 • Gwarancja 12 misięcy
   

Specyfikacja produktu

Typ: nianie/lampki/nawilżacze

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii 0

Dodaj opinię

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *

Skip Hop

 Skip Hop to nowojorska firma, która tworzy dla dziecka, mamy i taty = RODZINY. Sprzedają swoje produkty na całym świecie ku uciesze coraz bardziej zabieganych rodziców. 

W 2003 roku Ellen and Michael Diamant postanowili założyc własny biznes zainspirowani świeżym rodzicielstwem. A wszystko zaczęło się od torby na pieluchy DUO...

Mówią o sobie, że produkują dla nowego pokolenia rodziców. Rozumieją ich, bo sami nimi są. Kochają rodzicielstwo i kochają to, co robią. Wkładając w swoją pracę pasję, kreują unikatowe, innowacyjne i w pełni funkcjonalne produkty, ułatwiające bycie rodzicem w lepszy i bardziej zabawy sposób. 

To, co możecie u nich znaleźc zawsze jest perfekcyjne i bezpieczne, bo mówią o sobie, że są fanatykami na punkcie bezpieczeństwa. Zespół ludzi pracuje nad każdym detalem, elementem, kolorem i rozwiązaniem tak długo, aż osiągną produkt najwyższej jakości i najbezpieczniejszy.