Informacje o sklepie

Wielorazowe pieluszki dla Twojego malucha

Sklep WielorazowePieluszki.pl powstał aby pomóc rodzicom rozpoczęcie przygody z pieluszkami wielorazowymi. W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko produkt,y ale także odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące pieluszkowania ekologicznego. Służymy Wam pomocą i radą w wyborze najlepszych rozwiązań dla Państwa dziecka i dostępnego budżetu.

W naszej ofercie znajdują się pieluszki typu AIO (najbardziej zbliżone do tradycyjnego pampersa), pieluchy typu SIO, które mają odpinane wkłady, pieluszki z kieszonką (gdzie wkład jest umieszczany wewnątrz kieszonki), pieluszki formowane (najczęściej wykonane z bambusa lub bawełny), pieluchy tetrowe (również bambusowe) oraz pieluszki składane (mają już odpowiednie przeszycia, żeby ułatwić składanie). W sklepie WielorazowePieluszki.pl znajdą Państwo też szeroką gamę otulaczy, w tym nieprzemakalne otulacze PUL, oraz naturalne otulacze wełniane. Otulacze zazwyczaj są w uniwersalnym rozmiarze, czyli dzięki systemowi napów będą rosły z dzieckiem od 4-6 kg do około 16 kg. Posiadamy też specjalnie dopasowane otulacze dla noworodków.

Jeżeli wybierają się Państwo w podróż lub pieluchy wielorazowe wydają się nieodpowiednim dla Państwa rozwiązaniem, to zapraszamy do działu eko jednorazowe, gdzie znajdą Państwo pieluszki ekologiczne jednorazowego użytku. W odróżnieniu od tradycyjnych pieluszek jednorazowych, eko pieluchy nie zawierają dodatków chemicznych, dlatego są bezpieczniejsze dla skóry dziecka oraz ulegają rozkładowi średnio w 4 lata, zamiast 400 lat. Są przyjazne skórze maluszka i nie powodują podrażnień.

Dla fanów wodnych kąpieli mamy w ofercie duży wybór pieluszek na basen. Takie pieluszki to wygoda dla dziecka i oszczędność dla rodzica. Poza tym wyglądają pięknie na pupie dziecka.

A na koniec, ułatwimy dzieciom pożegnanie z pieluchami. W tym celu warto odwiedzić nasz dział akcesoria do odpieluchowania i majtki treningowe (w dziale pieluszki). Prezentujemy tutaj szeroki wybór sprawdzonych akcesoriów przydatnych przy nauce korzystania z toalety. W szczególności polecamy wygodne i chłonne majtki treningowe. Niezastąpione w procesie odpieluchowania.

Zapraszamy do naszego sklepu WielorazowePieluszki.pl.

pixel