Naturalne materiały

Jakie pieluszki są najlepsze dla dzieci?

Pieluszki, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie są chłonne, ekologiczne, a przede wszystkim w 100% przyjazne dla dziecięcej skóry. Są to bowiem pieluchy z naturalnych materiałów takich, jak  np. muślin, bawelna niebielona i konopie.

Czy wiecie Państwo, że zwykła jednorazówka zawiera w sobie ponad 500 różnych związków chemicznych? To sprawia, że pieluszki te rozkładają się od 300 do nawet 500 lat! Co więcej, w Europie zużywa się ich nawet 20 miliardów. Jaki ma to wpływ na środowisko, w którym przyjdzie żyć naszym dzieciom? Tego chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba – liczby mówią same za siebie.

Najważniejszą zaletą pieluch z naturalnych materiałów jest jednak to, że są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry noworodków. Co więcej, są też bardzo przyjemne w dotyku.

Decydując się na naturalne wkłady do pieluch, nie tylko dbacie Państwo o bezpieczeństwo swojego dziecka oraz o środowisko, w którym przyjdzie mu żyć. Zapewniacie też sobie komfort użytkowania. Naturalny wkład do pieluch jest bowiem bardzo chłonny. Szczególnie wtedy, gdy wykonany jest z bambusa. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo jednak nie tylko bambusowe wkłady do pieluch, ale także produkty wykonane z weluru, konopii, a także kombinacji tych materiałów.

pixel