Nocne pieluszkowanie

Jakie pieluchy będą najlepsze na noc do spania?

Wiele osób zastanawia się, czy nasze produkty sprawdzają się, jako pieluchy na noc. I słusznie – w końcu dzieci potrzebują ochrony przez 24 godziny na dobę.Naturalne pieluszkiświetnie spisują się w tej roli.

Ich największą zaletą jest bardzo duża chłonność. Dzięki temu nasza pociecha może spać spokojnie przez całą noc i nie trzeba jej wybudzać, by przebrać mokrą pieluszkę. Oczywiście, w razie większej "awarii", może zajść taka potrzeba. Ale zmiana pieluszki naturalnej jest szybka i bezproblemowa.

Jeśli chcecie Państwo kupić pieluchę na noc, polecamy model typu AIO (All-in-One). Gdy potrzebna będzie jej zmiana, wystarczy przebrać dziecko w nową. Jest to zdecydowanie najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Posiadaczom pieluszek z kieszonką polecamy natomiast zakup wkładów z bambusa lub bawełny. Są one najbardziej chłonne. Dlatego stworzą razem świetny komplet nadający się, jako pieluchy do spania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko produkty wykonane z w pełni naturalnych materiałów. Dzięki temu zakładając Maluchowi taką pieluchę do spania, zapewniamy mu nie tylko dużą chłonność. Produkty tego typu są bowiem bardzo przyjemne w dotyku.

pixel