Pieluszki dla noworodka

Jakie pieluchy dla noworodka?

Nie wystarczy, że pieluszki dla noworodka będą chłonne. Delikatna skóra dziecka potrzebuje szczególnego trakotwania. Dlatego pieluchy wielorazowe świetnie sprawdzają się jako pieluchy dla niemowlaka. Wykonano je z naturalnych materiałów takich, jak np. bambus czy bawełna. Dzięki temu są to bezpieczne pieluszki dla noworodków. Ponadto skóra maluchów może w nich swobodnie oddychać.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchy dedykowane specjalnie niemowlakom. Mowa tu o dwóch rodzajach produktów: All-in-One (AIO) oraz formowankach. 

Pierwsze to kompletne zestawy składające się z chłonnego, zamocowanego na stałe wkładu (często podwójnego lub nawet potrójnego). Warstwa zewnętrzna wykonana jest z nieprzemakalnego PUL-u lub wełny. Sprawia to, że ten typ pieluch dla niemowlaków jest najbardziej uniwersalny i bardzo wygodny w użyciu.

Formowanka to z kolei popularna nazwa materiału (np. bambusowego weluru), który jest bardzo chłonny i wygodny. Świetnie sprawdza się na noc oraz na dłuższe wyjścia. Wraz z nieprzemakalnym otulaczem (dokupowanym osobno) tworzy wygodną i funkcjonalną pieluszkę dla niemowlaka.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel