Szybkoschnące pieluszki

Jakie szybkoschnące pieluszki są najlepsze?

W naszym sklepie znajdziecie Państwo różne odmiany pieluch. Każda z nich najlepiej sprawdzi się w nieco innych okolicznościach. Odpowiedni produkt warto więc dobierać pod swoje potrzeby oraz oczekiwania.

Pieluchy typu kieszonka najlepiej sprawdzą się latem. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ich wierzchnia warstwa to nieprzemakalny coolmax, który wykonany jest z PUL-u. Co więcej, pieluchy te dostępne są w różnych wzorach dedykowanych specjalnie dla małych dzieci. Mowa np. o barwnych piórkach, motywach pirackich oraz zwierzaczkach.

Ale to nie wszystkie zalety coolmax'ów w naszych pieluchach. Są one bardzo przewiewne. Ich konstrukcja sprawia też, że są to szybkoschnące pieluszki. Warstwa zewnętrzna posiada bowiem kieszonkę, w której umieszcza się wkład. Jego zadaniem jest wchłonąć całą wilgoć. Gdy dziecko zrobi siusiu, wkład wymienia się na inny, a coolmax wysycha w ciągu kilku chwil. Dlatego szybkoschnąca pieluszka jest bardzo praktyczna w użytkowaniu zarówno dla malucha, jak i dla rodzica.

pixel