Tanie pieluszkowanie

Tanie pieluchy wielorazowe

Tanie pieluchy to marzenie niejednego rodzica. Nasze pociechy potrafią zużywać je w bardzo dużych ilościach, co daje się odczuć w domowym budżecie. Pewnie dlatego wiele mam widząc cenę wielorazowych pieluch, boi się, że jest to rozwiązanie dużo droższe od jednorazówek. Niepotrzebnie!

Co prawda zestaw startowy – w zależności od wyboru konkrentego rodzaju pieluchy – to wydatek rzędu kilkuset złotych, ale czy aby na pewno jest to więcej, niż koszt pampersów? W żadnym wypadku! Taki zestaw wystarcza bowiem na cały okres pieluszkowania. Wydatek jest więc dość spory, ale jednorazowy, a nie regularny, jak w przypadku pampersów. Rodzice, którzy szukają tanich pieluch powinni przeliczyć całkowity koszt obu rozwiązań.

Ale to jeszcze nie wszystko. Pieluszki wielorazowe można bez problemu odsprzedać, gdy nie będą już potrzebne. Z powodzeniem mogą też służyć młodszym pociechom. To czyni z nich wyjątkowo tanie pieluszki dla dzieci. Koszt ich zakupu można bowiem z powodzeniem rozłożyć na kilka lat.

Inną zaletą tych tanich pieluszek dla dzieci jest fakt, że można je prać w 40 stopniach razem z innymi rzeczami. Wystarczy użyć odkażacza. Jest to kolejna oszczędność, jaką oferują pieluszki wielorazowe.

pixel