Tanie pieluszkowanie

Tanie pieluchy wielorazowe

Tanie pieluchy to marzenie niejednego rodzica. Nasze pociechy potrafią zużywać je w bardzo dużych ilościach, co daje się odczuć w domowym budżecie. Pewnie dlatego wiele mam widząc cenę wielorazowych pieluch, boi się, że jest to rozwiązanie dużo droższe od jednorazówek. Niepotrzebnie!

Co prawda zestaw startowy – w zależności od wyboru konkrentego rodzaju pieluchy – to wydatek rzędu kilkuset złotych, ale czy aby na pewno jest to więcej, niż koszt pampersów? W żadnym wypadku! Taki zestaw wystarcza bowiem na cały okres pieluszkowania. Wydatek jest więc dość spory, ale jednorazowy, a nie regularny, jak w przypadku pampersów. Rodzice, którzy szukają tanich pieluch powinni przeliczyć całkowity koszt obu rozwiązań.

Ale to jeszcze nie wszystko. Pieluszki wielorazowe można bez problemu odsprzedać, gdy nie będą już potrzebne. Z powodzeniem mogą też służyć młodszym pociechom. To czyni z nich wyjątkowo tanie pieluszki dla dzieci. Koszt ich zakupu można bowiem z powodzeniem rozłożyć na kilka lat.

Inną zaletą tych tanich pieluszek dla dzieci jest fakt, że można je prać w 40 stopniach razem z innymi rzeczami. Wystarczy użyć odkażacza. Jest to kolejna oszczędność, jaką oferują pieluszki wielorazowe.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel