Wrażliwa pupa

Pieluchy i wkłady dla wrażliwej skóry niemowlaka

Każdy rodzic wie, że skóra niemowlaka jest bardzo delikatna. Dlatego materiały, z którymi się styka, muszą być dla niej szczególnie bezpieczne i przyjazne. Pieluchy do wrażliwej skóry powinny charakteryzować się więc jak najlepszą jakością. Najlepiej, jeśli pielucha do wrażliwej skóry wykonana jest z materiałów naturalnych.

W naszej ofercie prezentowanej poniżej znajdziecie Państwo wyroby wykonane np. z bawełny, bambusa czy konopii, które są w pełni przyjazne dla delikatnej, niemowlęcej skóry. Co więcej, zastosowanie naturalnych materiałów sprawia, że są to również antyalergiczne pieluszki. Nie zawierają bowiem w sobie żadnych substancji chemicznych, które mogłyby uczulać malca.

Niestety, zupełnie inaczej jest w przypadku popularnych jednorazowych pampersów, w których możemy znaleźć aż 50 różnych związków. Każdy z nich może niekorzystnie oddziaływać na skórę naszego dziecka.

Dlatego jeśli interesuje nas antyalergiczna pieluszka, powinniśmy zdecydować się właśnie na produkty wykonane w 100% z naturalnych materiałów.

pixel