Magabi

ilość znalezionych towarów: 6

Magabi czyli  Moja Gabi. Od imienia córeczki właścicielki marki – bo dzięki niej to wszystko powstało. Pierwsze pieluszki i chusty powstały w domowym zaciszu na własny użytek. Niedługo potem powstała marka – by dzielić się z innymi mamami – najpierw komfortem noszenia w ręcznie tkanych chustach (dotychczas niedostępnych w Polsce), a niedługo potem zdrową alternatywą pieluchowania swoich dzieci.

Magabi powstało w 2016 roku jako mała rodzinna firma. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w pieluszkowym i chustowym świecie, nie tylko na terenie Polski. Sprzedajemy swoje produkty na terenie całej Europy, a powoli rozszerzamy swoją ofertę na pozostałe kontynenty. Każdy z naszych produktów jest uprzednio testowany na polskich dzieciach i dopiero po konsultacjach i zmianach jest wprowadzony do sprzedaży. Pieluszki Magabi są szyte we własnej szwalni w Krobii, z pełną dbałością o każdy szczegół, co zapewnia nam tak dobrą opinię.

Magabi Pieluszki Wielorazowe zasłynęło z wprowadzenia na rynek polski pieluszki AIO (All in one) z zapięciem bocznym (tzw. Pantsy).  Ponadto jako jedyna polska firma Magabi produkuje pieluszki wełniane dziane z wełny merino. Obecnie w ofercie tej marki znajdziecie niemal każdy rodzaj pieluszek wielorazowych!

Cecha szczególna marki Magabi to z pewnością autorskie wzory! Projektowane osobiście przez Sylwię Ciesielską – założycielkę i właścicielkę firmy. Poza tworzeniem wzorów, Sylwia osobiście dobiera materiały, szyje prototypy nowych pieluszek, prowadzi testy i dogląda produkcji w szwalni – jednym słowem przez cały czas czuwa nad jakością produktów Magabi.

Marka Magabi trafiła do naszego sklepu dość późno, ale już widzimy, że jest jedną z bardziej lubianych na rynku pieluch wielorazowych za jakość i wzornictwo. Oferuje także wkłady, jakich wcześniej nie mieliśmy w naszym sklepie. Trzymamy za nią mocno kciuki!

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel