Proszki do prania pieluch

ilość znalezionych towarów: 2

W tej sekcji znajdziecie bezpieczne środki do prania pieluszek wielorazowych oraz ubranek dla dzieci. Do pieluszek wielorazowych w szczególności polecamy następujące produkty:

1. Dodatki antybakteryjne (dodajemy 1 miarkę/łyżkę, do proszku dziecięcego, odkażają pieluszki)

Bio-D Nappy Fresh, Bambino Mio, Bio-D Laundry Booster (ma takie same właściwości jak Nappy Fresh)

2. Proszki do prania pieluch, specjalistyczne proszki, które zawierają już w sobie odkażacz

Tots Bots Potion, Fuzzi Bunz, Charlie Banana

Przy praniu pieluch wielorazowych należy pamiętać o tym, żeby nie używać płynów zmiękczajacych (zatłuszczają pieluszki). W przypadku stosowania innych proszków niż powyżej, używamy 1/2 dawki którą zaleca producenta. Robimy tak, żeby uniknąć zalegania proszku w pieluszkach. Nie martwcie się, nawet w takiej ilości proszku pieluszki będą bardzo dobrze wyprane, odkażone i lśniące.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel