Pieluchy muślinowe i bambusowe

ilość znalezionych towarów: 1

Delikatna skóra dziecka wymaga odpowiedniego traktowania. Sprzymierzeńcem rodziców w różnych sytuacjach z maluszkiem są pieluszki bambusowe. Przydaję się one w trakcie karmienia, kąpieli, ale też przy odbijaniu po karmieniu. Doskonale nadają się również jako wkład do pieluch wielorazowych.

 

Kilka słów o pieluszkach bambusowych

 

Pieluszki bambusowe są wykonane z włókna bambusowego, które ma niezwykle przyjemną fakturę, jest miękkie i bardzo delikatne. Dzięki temu nie powoduje podrażnień nawet najdelikatniejszej skóry dziecka, tuż po urodzeniu. Dodatkowo warto wiedzieć, że włókno bambusowe wykazuje właściwości przeciwgrzybicze, antybakteryjne i nie powoduje reakcji alergicznych. Jest to włókno w 100% naturalne, a do jego produkcji nie wykorzystuje się szkodliwych środków chemicznych. Jest to więc odpowiedź na wymagania rodziców, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą.

 

W naszym sklepie znajdziesz pieluszki bambusowe różnego rodzaju. Będą to pieluszki bambusowe do używania na co dzień, które przydadzą się w wielu różnych sytuacjach z maluszkiem. Niektóre dzieci uwielbiają zasypiać przytulone policzkiem do pieluszki i dla nich pieluszki bambusowe są do tego celu po prostu idealne. Pieluszki te mają piękne kolory, które przyciągają uwagę, a część z nich jest dodatkowo ozdobiona różnymi wzorkami.

 

Proponujemy również pieluszki bambusowe w formie wkładów do pieluch wielorazowych z kieszonką. Są one do tego celu wprost idealne, bo naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze tych pieluch, są jak najbardziej na miejscu. Mają one również świetną chłonność, dzięki czemu robi się z nich także wkłady chłonne do pieluch nocnych, które nie wymagają zmiany przez całą noc.

 

Znajdziesz u nas również pieluszki bambusowe pięknie zapakowane, które doskonale nadają się na prezent, gdy wybierasz się z wizytą do młodych rodziców. Możesz wybrać komplet pieluch w ozdobnym opakowaniu lub pieluchy bambusowe z jonami srebra w poręcznej torebce, która będzie świetnie nadawać się na schowek na pieluchy podczas wypraw poza dom. Każda mama, która dostanie takie pieluchy bambusowe z pewnością będzie przeszczęśliwa.

    pixel