Pieluszki i pieluchomajtki

ilość znalezionych towarów: 15

Jednorazowe pieluchy ekologiczne

Pieluchy jednorazowe to bez wątpienia duży komfort oraz wygoda dla mam, które w wirze obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem, a także pozostałych obowiązków domowych oraz często zawodowych, maksymalnie wykorzystują każdą godzinę. Dostępne przez długi czas na rynku pieluszki jednorazowe posiadają wiele wad takich jak nieprzepuszczanie powietrza do skóry dziecka, czy też wykorzystanie substancji chemicznych. Tymi wadami nie są obciążone oferowane przez nas pieluszki dla niemowląt o charakterze jednorazowym.

Wykonane są z kukurydzy, a ilość substancji odpowiedzialnej za absorpcję wilgoci ograniczona jest do minimum. Pozwalają one na połączenie wygodnego stylu dzisiejszych mam z troską o zdrowie dziecka oraz środowisko naturalne. Tego typu pieluszki dla dziecisą niezwykle delikatne dla skóry niemowląt, a także charakteryzują się wysoką chłonnością. Idealnie nadają się dla mam świadomie podchodzących do ekologii, gdyż bardzo szybko ulegają biodegradacji w porównaniu do pozostałych pieluszek jednorazowych natomiast wysokiej jakości składniki naturalne sprawiają, że do środowiska nie przedostają się żadne szkodliwe substancje.

 Zdrowie naszych dzieci to podstawa w związku z tym już od najmłodszych lat zadbajmy, aby miały dostęp do najlepszych jakościowo produktów. Oferujemy Państwu szeroki wybór produktu jakim są ekologiczne jednorazowe pieluchy takich marek jak m. in. Kikko, Bambo Nature, Bearmig Baby oraz Attitude, dzięki czemu każda mama będzie mogła wybrać rodzaj najbardziej odpowiadający potrzebom jej oraz jej dziecka.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel