Majtki treningowe

ilość znalezionych towarów: 84

Majtki treningowe nieprzepuszczające wilgoci

Oduczmy nasze dziecko sikania do pieluchy, ale zróbmy to z głową. Pierwszym krokiem jest bez wątpienia przyzwyczajenie malucha do nocnika, lecz warto pamiętać o możliwości wystąpienia sytuacji w których nasze dziecko może zapomnieć się i przez przypadek załatwić do majtek, mocząc tym samym całe ubranko oraz wersalkę. Podobnie może wyglądać sytuacja, gdy maluch da nam sygnał, że chce mu się siusiu, lecz popuści. Jest to bez wątpienia nieprzyjemna sytuacja zarówno dla dziecka jak i dla rodzica, lecz bardzo łatwo można jej uniknąć.

Rozwiązaniem jest zastosowanie majtek treningowych, które chronią, gdy pieluszki dla niemowląt zostały już odłożone na bok. Wykonane są z naturalnego materiału, a wewnątrz została wszyta wkładka pozwalająca na zatrzymanie wilgoci wewnątrz i nie przepuszczenie jej ani do delikatnej pupki dziecka, ani na ubranie. Proponowane przez nas produkty zostały wyprodukowane przez następujące marki: Zoocchini, Bambino Mio, Pupus.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel