Otulacze

ilość znalezionych towarów: 147

Otulacze - w pełni ekologiczne i wygodne

W życiu każdego niemowlęcia zdarzyć się może sytuacja, gdy pieluszka na tyle przepuściła wilgoć na zewnątrz, że zostało zmoczone ubranko lub pościel. Nieodpowiednie dopasowanie rozmiaru pieluchy do wielkości niemowlęcia, złe jej założenie, zbyt rzadka zmiana pieluszki, ale przede wszystkim jej przekręcanie się na skutek ruchu dziecka to główne powody przez które dochodzi do wydostania się moczu. W celu ochrony przed takimi sytuacjami powstały otulacze, które zakładane na pieluszki pełnią funkcję ochronną dbając o to, aby mocz pozostał na swoim miejscu. Nawet gdy pieluszka jest bardzo wilgotna gwarantują one suche ubranie.

Prezentowane w tej kategorii otulacze są bardzo praktyczne zwłaszcza w sytuacji, gdy wychodzimy z dzieckiem w celu załatwienia ważnej sprawy, lecz nie mamy pewności, czy znajdziemy dogodne miejsce na zmianę pieluszki. Aby zatem nie ryzykować nieprzyjemną sytuacją jaką jest mokra pupa warto zastosować właśnie otulacz.

Dużą ich zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku, gdyż nie posiadają funkcji wchłaniania wilgoci i tym samym pozostają dłużej czyste. Otulacze można scharakteryzować jako majtki zapinane na rzepy, wiązania oraz zatrzaski, które nakładane są na wielorazowe pieluszki dla dzieci. Nie wchłaniają one wilgoci, lecz jedynie odpowiadają za jej zabezpieczenie przed przedostaniem się na zewnątrz. Otulacze są niezbędnym elementem wyprawki dla dziecka u którego stosowane są pieluchy wielorazowe, które nie posiadają chemicznych środków absorbujących wilgoć.

Oferowane przez nas otulacze wykonane są z materiału PUL bądź wełny i są w pełni ekologiczne. Są one przyjemne w dotyku, a także łatwe jeżeli chodzi o pranie, gdyż nie wymagają prania ręcznego i można je prać w pralce automatycznej. Otulacze zapewniają komfort oraz wygodę, a bogaty wybór producentów (Milovia, Blueberry, Bambino Mio, Duduś, Storchenkinder), sposobów zapinania jak również kolorystyki gwarantuje znalezienie tego najlepszego zaspokajającego w pełni potrzeby niemowlaka w zakresie suchości ubrania. Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel