Pieluszki SIO

ilość znalezionych towarów: 2

Pieluchy typu all-in-one typu SIO

Każda matka wie, jak niewygodnie zmienia się pieluchę w miejscu publicznym. W przypadku pieluszek wielokrotnego użytku trzeba, poza samą pieluszką, pamiętać też o otulaczu, co znacznie wydłuża czas trwania przewijarnia. Właśnie na takie specjalne okazje zostały wymyślone pieluszki typu all-in-one. Są to pieluszki wielokrotnego użytku. Specjalnym ich podtypem są pieluszki SIO, czyli takie, gdzie otulacz i wkład są połączone napami. Taka konstrukcja jest bardzo stabilna i praktycznie niemożliwym jest, aby wkład sam się przesuwał. Dzięki temu, że można odczepić wypełniacz, podczas przebrania można od razu użyć tego samego otulacza z innym wypełnieniem. Nadadzą się też pieluszki tetrowe. Niekiedy do otulacza można dopiąć dwa wkłady naraz, co pozwala regulować chłonność pieluchy.

Pieluszki SIO występują w jednym uniwersalnym rozmiarze, ale mogą być także podzielone na klasyczne rozmiary. Najbardziej polecane marki to między innymi: Close, Grovia i ImseVimse. Wykonywane są najczęściej z bawełny, tkaniny bambusowej lub mikrofibry.

      Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
      Zamknij
      pixel