Pieluszki do pływania (kąpielówki)

ilość znalezionych towarów: 38

Pieluchy pływaczki na basen

Wielu rodziców zastanawia się, jak ubrać dziecko, by na plaży czy basenie zapewnić mu jak najwięcej komfortu i bezpieczeństwa. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku są pływaczki, czyli specjalna pieluszka dla dziecka do pływania. Pływaczki są wielorazowe i nie posiadają wymiennego wkładu. Zamiast tego są zrobione z materiału, który przepuszcza powietrze, tak, że skóra dziecka oddycha. Nie przepuszczają za to wody. Aby jednak pływaczki spełniły swoją funkcję, trzeba bardzo uważnie dobrać odpowiedni rozmiar, tak, aby zarówno na pupie, jak i na nóżkach pieluszka szczelnie przylegała do skory niemowlaka.

Poszczególne marki pływaczek znacznie różnią się od siebie, więc każdy rodzic pewien znaleźć coś, co będzie jego dziecku najbardziej odpowiadać. Np. pływaczki Imse Vimse nie mają wkładów w środku i są zapinane na napy, co znacznie ułatwia przebieranie dziecka po pływaniu. Pływaczki Close Parent mają szeroką rozmówkę, w zakresie od 3 do 13 kg.

Wielorazowe pieluszki do pływania to duża wygoda i komfort psychiczny zarówno dla dziecka, rodziców, jak i innych użytkowników pływalni. Ponadto w odróżnieniu od jednorazowych pieluch, pływaczki nie uczulają i nie powodują wysypki.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel