Pieluszki formowane

ilość znalezionych towarów: 38

Pieluchy formowane

Zwykłe, tetrowe pieluszki nie zapewniają dziecku wystarczającej chłonności, przez co wrażliwa skóra niemowlęcia bardzo łatwo może ulec nieprzyjemnym odparzeniom. Jeżeli twoje dziecko ma skłonności do takich podrażnień, powinnaś rozważyć pieluszki formowane.
Są to pieluchy wielokrotnego użytku, które swoją niecodzienna nazwę zawdzięczają nietypowemu kształtowi — w formie litery T. Zakłada się je naprawdę bardzo szybko, ale przede wszystkim, zapewniają one dzieciom komfort i swobodę ruchu. Są bardzo chłonne, więc świetnie nadawaj się na dłuży spacer czy podróż. Nie będą przeciekać nawet do kilkunastu godzin.

Trzeba pamiętać, że pieluszki formowane wymagają otulacza, gdyż same w sobie nie posiadają warstwy PUL, czyli tego, co w innych pieluchach stanowi nieprzemakalną warstwę zewnętrzną.

Pieluszki formowane najczęściej wykonywane są z mikrofibry, bawełny lub tkaniny bambusowej, które pozwalają skórze dziecka oddychać.

Pieluszki formowane występują zarówno w klasycznej rozmiarówce, jak i w wersji jednorozmiarowej.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel