Pieluszki składane (prefold)

ilość znalezionych towarów: 17

Składane pieluchy prefold

Ekologiczne pieluchowanie nie musi być drogie. Jeżeli chcesz być eko-mamą, dbasz o zdrowie i komfort swojego dziecka, ale jednocześnie szukasz nieco tańszych rozwiązań, pieluszki składane mogą przypaść ci do gustu.

Pieluszki składane to bardzo stary, a co za tym idzie bardzo sprawdzony system. Dawniej co prawda używane były tylko pieluszki tetrowe, a dzisiaj dysponujemy także innymi pieluchami, ale technika działania pieluchy jest podobna. Trzeba pamiętać, że aby założyć taką pieluszkę, niezbędny jest otulacz.

Pieluszki składane mogą być wykonane z różnych materiałów. Każdy z nich ma trochę inne właściwości.

 Tetra — Jest to najbardziej popularny materiał pieluszki składanej. Jest tani, wygodny w utrzymaniu, łatwy do prania, szybko schnie i przepuszcza powietrze. Może występować w różnych kolorach i wzorach. Nie jest jednak bardzo chłonny.

 Flanela — Jest grubsza od tetry i przez to bardziej chłonna. Poza tym jest miękka i przyjemna w dotyku.

 Muślin — Najdelikatniejszy z materiałów, przez co również najmniej chłonny. Doskonale za to przepuszcza powietrze i niepodrażania skóry.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel