Pieluszki tetrowe

ilość znalezionych towarów: 25

Pieluchy tetrowe

W dobie pieluszek jednorazowych łatwo zapomniano o pieluszkach, które stosowały nasze mamy i babcie. Oczywiście pieluszki wielokrotnego użytku nie są tak szybkie do założenia i wygodne do przebrania, ale niezaprzeczalnie mają całe mnóstwo zalet. Pieluszki tetrowe, mimo iż na chwilę zostały zapomniane, teraz znów wracają do łask. Chociażby dlatego, że są tanie i naturalne.

Pieluszki tetrowe można wielokrotnie prać i łatwo się je suszy. Dokładając do tego jeszcze ich niską cenę, otrzymujemy naprawdę ekonomiczne pieluchowanie.

Do tego dzięki naturalności tetry, nie powodują one nieprzyjemnych dla dziecka odparzeń na pupie i brzuszku. W odróżnieniu od sztucznych pieluch jednorazowych nie wywołują też alergii.

Pieluchy dla dzieci z tetry nie odparzają i są bardzo komfortowe do noszenia. Badania potwierdzają również, że pieluszki tetrowenie wykrzywiają dzieciom nóżek, a ich noszenie jest w 100% bezpieczne.

Aby poprawnie założyć pieluszkę tetrową niezbędny jest otulacz, który również można kupić w naszym sklepie.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel