Pieluszki z kieszonką

ilość znalezionych towarów: 30

Pieluchy z kieszonką (kieszonki)

Niejedna eko-mama doceniła już zalety pieluch z kieszonką. Są to bardzo wygodne, ekonomiczne i przede wszystkim komfortowe pieluchy dla dzieci wielokrotnego użytku.

Pieluszki kieszonki składają się z dwóch zszytych ze sobą warstw. Warstwę zewnętrzna stanowi nieprzemakalna, ale oddychająca część PUL, którą stosuje się także w pieluszkach AIO czy w zwykłych otulaczach. Natomiast druga, wewnętrzna warstwa wykonana jest z cieniutkiego weluru lub polaru, które doskonale utrzymują wilgoć z dala od pupy niemowlaka, zapewniając mu komfort i swobodę. Pomiędzy tymi dwiema warstwami powstaje przestrzeń, tzw. kieszonka, w której umieszcza się wymienny wkład chłonny.

Pieluszki kieszonki są dostępne w przeróżnych wzorach i kolorach. Warto zapoznać się z ofertą takich marek jak Blueberry, Fuzi Bunz czy Baba+Boo.

Do pieluch z kieszonka należy dokupić wkład chłonny, który następnie umieszcza się w kieszonce. Wkłady mogą być zrobione z rożnych materiałów i to one odpowiadają za to jak bardzo chłonna będzie pielucha i czy maluch będzie jej mógł używać tylko podczas dnia czy także w nocy.

    Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
    Zamknij
    pixel