Wkłady do pieluch

ilość znalezionych towarów: 62

Wkłady do pieluszek

Wkłady do pieluch stanowią część wyprawki dla dzieci pozwalającej na pochłonięcie wilgoci i nieprzedostanie się tym samym moczu na zewnątrz. Wykonane są z mikrofibry, bambusa, mikropolaru lub bawełny i pozwalają na wychowanie dziecka w ekologicznych warunkach.

Wkłady do pieluch zwiększają komfort korzystania z wielorazowych pieluch takich jak pieluszki tetrowe, czy też innego rodzaju wykonanych z naturalnych materiałów. Dają one niemowlęciu uczucie komfortu i dbają o zabezpieczenie skóry pupy. Wkładki do pieluch mogą być stosowane podczas snu, gdy dziecko przez długi czas śpi w jednej pieluszce, ale również podczas dnia w celu poprawy komfortu stosowania pieluch. Ich używanie daje możliwość uzyskania komfortu standardowych pieluszek jednorazowych dostępnych w drogeriach bez konieczności narażania dziecka na chemiczne substancje.

Ekologia to styl życia w zgodzie z naturą, a prezentowane w naszym sklepie wkłady do pieluch dają możliwość na jego wdrożenie już od najwcześniejszego okresu życia dziecka. Naturalne materiały z jakich zostały wykonane pozwalają uchronić dziecko od ryzyka podrażnień ze względu na posiadane właściwości antyalergiczne oraz antyseptyczne.

Pieluszki dla niemowląt stosowane wraz z wkładami pozwalają na uniknięcie odparzeń i tym samym uniknięcie zbędnego bólu. W naszej ofercie dostępne są wkłady takich firm jak: Smartlove, Puppi, Baba Boo, Grovia, Tots Bots. Różnią się one grubością oraz stopniem wchłania wilgoci. Mogą być stosowane zarówno na dzień jak również i na noc.

Rozmiarówka obejmująca 3 rozmiary od S do L pozwala na dopasowanie wielkości wkładu do rzeczywistych potrzeb dziecka, tak aby nie była ona za mała, ale również aby nie przeszkadzała i nie krępowała dziecka podczas aktywności fizycznej. Wygoda wkładów wynika również z ich kształtu jakim jest klepsydra, wąska pośredniku w miejscu gdzie styka się z nóżkami, a szersza z przodu oraz z tyłu celem zabezpieczenia przed wydostaniem się moczu na zewnątrz. Dodatkowym ich atutem jest możliwość szybkiego i wygodnego wyprania albo ręcznie albo w pralce. 

Sprawdź również pieluszki formowane.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel