Bentley Organic, Płyn do Mycia Sałat, Owoców i Warzyw - na bazie kwasków cytrynowych, 500 ml

Producent: BENTLEY ORGANIC
67,99 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

To wyjątkowe certyfikowane rozwiązanie pozwoli Ci usunąć zanieczyszczenia ze świezych owoców i warzyw.  Płyn do Mycia Owoców i Warzyw wypłukuje z roślin pozostałości chemicznych nawozów i pestycydów.
Chcąc dbać o zdrowie jemy coraz więcej warzyw i owoców. Myślimy, że to wystarczy. Tymczasem nieliczni z nas  zdają sobie sprawę z tego, że z jednej strony dostarczamy przez to organizmowi wiele cennych witamin i pierwiastków, ale z drugiej strony mnóstwo toksycznych substancji takich jak: resztki pestycydów, nawozów, środki grzybobójcze, szkodliwe bakterie. Zaniedbujemy dokładne mycie warzyw i owoców. Czasem jednak mycie samą wodą nie wystarcza…

To wyjątkowe certyfikowane rozwiązanie pozwoli Ci w bezpieczny sposób usunąć zanieczyszczenia ze świeżych owoców i warzyw. Płyn do mycia sałat, owoców i warzyw usuwa pozostałości nawozów, pestycydów, wosku i piasku z powierzchni warzyw i owoców. Nawet jeżeli jesz owoce i warzywa z upraw ekologicznych, stosuj ten płyn, bo bakterie np. E. Coli nie zwracają uwagi na ekologiczność upraw! 

Sposób użycia:  do 1 litra wody dodaj ok. 30 ml (jedno psiknięcie) płynu do sałat. Owoce lub warzywa wrzuć do wody z płynem,
przepłucz je i odczekaj 2-3 minuty, a następnie opłucz je pod bieżącą wodą. 

Składniki: Aqua (Water), Malic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera Leaf Juice Powder)*.

* Certyfikowane Składniki z Upraw Organicznych

 

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel